Головна Блог"Вікна Стиль" на святі Св.Миколая в Чернівецькій школі-інтернат №4
"Вікна Стиль" на святі Св.Миколая в Чернівецькій школі-інтернат №4

День Святого Миколая – одне із самих світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, – дітей та бідних.

Представники компанії "Вікна Стиль Трейдінг" побували сьогодні на святі в Чернівецькій загальноосвітній спеціальній школі-інтернат №4 в якій навчаються 197 дітей-інвалідів та дітей-сиріт з благодійною місією, а саме вручили директору Коропецькому І.І. сертифікат на сумму 50 000 грн. на закупівлю продукції від салону "Вікна Стиль" для потреб школи-інтернату та вручили дітям подарунки.

Всі ми повинні ділитися своєю любов’ю і щедрістю душі, бути добрими та уважними, допомагати іншим, особливо найбільш нужденним, відчувати радість життя та радість свят.

Більше фото можна переглянути за посиланням - http://viknastyle.com.ua/foto/v%D1%96kna-stil-na-svyat%D1%96-sv.mikolaya-v-chern%D1%96veczk%D1%96j-shkol%D1%96-%D1%96nternat-%E2%84%964.html

Отримати консультацію
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар: