Львівська область

Якість нашого життя залежить не тільки від того що ми їмо, як ми їмо, де ми спимо, а ще й від того де ми живемо, а точніше навіть в чому ми живемо. Зараз модно ставити металопластикові вікна львів. Вважається, що вони більш естетичні, більш краще зберігають тепло і взагалі зручніше в експлуатації. На даний момент це дуже актуально. Чи варто змінювати дерев'яні вікна на пластикові? Все таки дерево вважається натуральним матеріалом. Раніше у всіх будинках і квартирах вікна були дерев'яні. Але за останні 10-15 років їх потіснили вікна пластикові. Сьогодні ми розповімо Вам які вікна дійсно корисніші. Ми проаналізуємо це за допомогою трьох параметрів:
1. Рівень кисню в будинках. Існують так звані газоаналізатори, які оцінють вміст кисню в будинках. Доведено, що рівень кисню 17, 8% в будинках, де встановлені пластикові вікна, а 21,2% в будинках з дерев'яними вікнами. З чого можна зробити висновок, що вентиляція в будинках з дерев'яними вікнами значно краще, ніж у будинках з пластиковими вікнами львів. Тобто у людей, які живуть із закритими вікнами в будинку де вікна пластикові, у цих людей може спостерігатися легка гіпоксія - дефіцит кисню. Як результат - слабкість, стомлюваність, розбитість вранці. Також важливий той факт, що людина виділяє при диханні і воду, а це може означати, що в такому будинку швидше з'явиться цвіль, різні гриби, які можуть впливати на організм людини погано. Звичайно можна купити і пластикові вікна, але тоді з функцією мікропровітрювання, з такими невеликими отворами для вентиляції.
2. Пил в будинках. Так як квартири у багатьох знаходяться у великих містах, пил накопичується також і в будинках, наша компанія "Вікна.Стиль.Трейдінг." провела експеремент і з'ясувалося, що в будинках з дерев'яними вікнами пилу накопичується більше. Отже в цьому випадку перевага на боці металопластикових вікон львів. 3. Звуконепроникність в будинках. Тут звичайно виграють безумовно вікна з металопластику, вони мають більш гарну ізоляцію. Якщо Ви живете на вулиці де багато транспорту, багато шуму, то пластикові вікна львів будуть переважати. У будь-якому випадку, перед тим як Ви лягаєте спати, а в ідеалі 3 рази на день не забувайте провітрювати приміщення які б вікна у Вас не стояли.
Найголовніше при виборі вікон потрібно зрозуміти що потрібно саме Вам, оскільки вони будуть служити Вам кілька десятиліть.


Просмотреть Львівська область на карте большего размера

м. Трускавець

Адреса: вул. Стебницька, 80

Телефон: +38 (067) 34-08-320, + 38 (066) 23-45-126

E-mail: vovh@ukr.net

Сайт: www.vds.lviv.ua

 

м.Дрогобич

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 49

Телефон: +38 (067) 98-25-207

E-mail: office@roko.com.ua

 

м.Яворів

Адреса: вул. Лесі Українки, 46

Телефон: +38 (097) 57-17-610

E-mail: salon_wds@ukr.net

 

м.Миколаїв

Адреса: вул. Воз'єднання, 10 а

Телефон: +38 (067) 72-70-800

E-mail: teremokna@ukr.net

 

м.Червоноград

Адреса: просп. Шевченка, 25, "Салон вікон та дверей"

Телефон: +38 (093) 40-410-40

+38 (096) 40-488-40

+38 (095) 40-907-40

E-mail: viknastyl@gmail.com