Співпраця

partners

Для майбутніх партнерів

"Вікна Стиль Трейдінг" – завод - виробник металопластикових конструкцій, запрошує Вас до взаємовигідної партнерської співпраці. Ми забезпечуємо готовою якісною продукцію та високим рівнем сервісу за доступними цінами.
franchise

Франшиза

Компанія "Вікна Стиль Трейдінг", лідируюча компанія Західної України, запрошує до взаємовигідної співпраці на умовах франшизи.
tender

Тендерні замовлення

Компанія "Вікна Стиль Трейдінг" – це потужний виробник, який забезпечує велику випускну здатність та якість продукції. Нами пропонується програма забезпечення тендерних замовлень з подальшим обслуговуванням та наданням високоякісного сервісу на взаємовигідних умовах співпраці. Пріоритети компанії в даному напрямку це не тільки ціна та якість, але й терміни виконання.

Партнерство з компанією "Вікна Стиль Трейдінг" – це вдале рішення для Вашого бізнесу. Наш успіх - це успішне майбутнє наших партнерів.

tender

Постачальники

"Вікна Стиль Трейдінг" – це компанія, яка динамічно розвивається, що зумовлює збільшення потреб у ресурсах. В зв'язку з цим, ми розробили програму для майбутніх постачальників на взаємовигідних умовах.

Якщо Ви маєте бажання стати постачальником компанії "Вікна Стиль Трейдінг", заповніть форму "Заявка на співпрацю". Ми обов’язково зв’яжемося з Вами.

Викликати
замірника
Отримати
консультацію