Для партнерів

Компанія "Вікна Стиль Трейдінг" запрошує Вас до взаємовигідної співпраці.

 - "Вікна Стиль Трейдінг" – високоякісна продукція за доступними цінами

Ми забезпечуємо готовою якісною, сертифікованою продукцію з високим рівнем сервісу за доступними цінами. 

- "Вікна Стиль Трейдінг" – екологічність продукту

Продукція компанії є екологічною та якісною, що підтверджується  вітчизняними сертифікатами.

 - "Вікна Стиль Трейдінг" – це легко

Компанія "Вікна Стиль Трейдінг" володіє досконалою логістикою та інформаційним забезпеченням своїх клієнтів та партнерів. 

 - "Вікна Стиль Трейдінг" – створює продукцію з урахуванням будь-яких потреб покупця

Компанія пропонує великий асортимент, як стандартної так і нестандартної продукції. Ми здатні задовільнити самого вибагливого покупця, так як "Вікна Стиль Трейдінг" пропонує конструкції з унікальним дизайном, технічною новизною та індивідуальним підходом.

 - "Вікна Стиль Трейдінг" – найсучасніше виробництво

"Вікна Стиль Трейдінг" володіє найсучаснішими виробничими потужностями, які дозволяють виготовляти великий об'єм товарної продукції щодня, не втрачаючи параметрів якості продукції. Це забезпечується умовами найменшої участі людини в технологічному процесі за допомогою найсучасніших потужностей європейських виробників – компаній Murat, OBYM, Italiana Macchine, Sturtz, Aluma та інші.

 - "Вікна Стиль Трейдінг" – пропонує для своїх партнерів та клієнтів повний пакет послуг

Консультації, проведення замірів, розробка дизайну, виробництво, доставка, встановлення, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Кожний офіційний дилер отримує великий спектр послуг та матеріалів: демонстраційні зразки та стенди, рекламно поліграфічні матеріали, підтримка інформаційної служби, персональний менеджер, професійне навчання по питанням співпраці та розвитку партнерського бізнесу, професійне навчання штату, розміщення інформації в рекламній продукції та на сайті компанії.

Ми пропонуємо Вам на взаємовигідних умовах відкрити бренд-секцію "Вікна Стиль Трейдінг"!  

З компанією "Вікна Стиль Трейдінг" працювати не тільки прибутково, але й легко та цікаво. З нами ви зможете розширити можливості свого бізнесу та відкрити для себе нові горизонти. Ми підберемо для вас індивідуальний асортимент, який забезпечить потреби всіх ваших клієнтів з різними рівнями прибутку. Професійні спеціалісти компанії "Вікна Стиль Трейдінг" допоможуть вам розробити дизайн оформлення вашого салону та підберуть виставкові стенди. Наші спеціалісти зроблять для вас все, вам залишиться всього лиш ознайомити клієнта з цінами та надати консультацію. З нами справді легко.

Ми можемо запропонувати вам взаємовигідні та довгострокові умови співпраці на індивідуальних умовах.

Для отримання дилерства компанії "Вікна Стиль Трейдінг", вам необхідно заповнити форму Заявка на співпрацю, після чого наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для уточнення деталей.