Компанія "Вікна Стиль Трейдінг" пропонує своїм клієнтам не тільки широкий вибір продукції, а і сучасний монтаж готових виробів. Наші монтажні бригади – це справжні професіонали. Якісне встановлення вікна дуже важливе, адже саме від правильного монтажу залежить чи буде ваша конструкція відповідати всім своїм функціям. Для того, щоб вікно надавало справжній комфорт у Вашій оселі потрібно максимально відповідально поставитись до монтажу.

Однією з головних причин коли тепло покидає Вашу оселю, є неякісно виконаний монтажний шов. При неякісно встановленому монтажному шві у Ваших вікнах є загроза появи конденсату.
 

Експерти компанії "Вікна Стиль Трейдінг" рекомендують використовувати при встановленні Вашої конструкції тришаровий монтажний шов:

1.Зовнішній паропроникний шар виконує 2 основні функції: захищає від дощю, вітру, холоду та є паропроникним, що дозволяє виводити назовні конденсат.

2.Центральний теплоізоляційний шар виконується пінним поліуретановим утеплювачем (монтажна піна), він забезпечує тепло і звукоізоляцію монтажного стику.

3.Внутрішній пароізоляційний шар ззабезпечує надійний захист центрального шару від впливу водяної пари збоку приміщення, а також запобігає виходу вологи на внутрішній укіс з конденсатної площини стіни.

Трьохшаровий монтажний шов забезпечує високий рівень тепло та звукоізоляції, перешкоджає утворенню конденсату та грибку.