Компанія "Вікна Стиль Трейдінг" проводить гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Гарантійний ремонт та сервісне обслуговування виконуються при дотриманні наступних вимог: наявність гарантійного талону, дотримання правил експлуатацій, наявність правильно та повністю заповненого гарантійного талону, дані заповнені в гарантійному талоні повинні відповідати дійсності.      

Гарантійний ремонт виконується у випадках прихованих дефектів виробу та комплектуючих, що виникли внаслідок порушення технологічних процесів з вини виробника. Гарантія передбачає безкоштовну заміну елементів конструкції і комплектуючих, а також виконання робіт тільки протягом гарантійного терміну обслуговування, що вказаний у гарантійному талоні.

Гарантійні обов'язки розповсюджуються виключно на продукцію, встановлену у покупця, за адресою, вказаною у гарантійному талоні. Гарантійному обслуговуванню підлягають тільки металопластикові конструкції по яким був виконаний комплекс послуг (замір, доставка, монтаж) спеціалістами ТОВ "Вікна Стиль Трейдінг".

Післягарантійне сервісне обслуговування здійснюється за окрему плату. Гарантійне та сервісне обслуговування проводиться протягом 5 робочих днів з моменту надходження заявки в сервісний центр.