На сьогоднішній день двері відіграють велику роль у інтер’єрі та екстер’єрі Вашої оселі. Їх використовують у приватних будинках, квартирах та офісах. Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» виготовляє як стандартні металопластикові двері, так і єксклюзивні нестандартні дизайнерські конструкцї будь – яких форм.

Ми готові запропонувати своїм клієнтам:

  • вхідні металопластикові двері;
  • балконні;
  • міжкімнатні.

Щоб підкреслити екслюзивність та неповторність Ваших металопластикових дверей наша компанія пропонує різноманітні елементи дизайну, а саме – шпрос у склі, великий вибір художнього скла, піскоструйні, вітражні малюнки на склі. Завдяки ламінації Ви маєте можливість обрати колір дверної конструкції під дерево або ж  будь-який інший колір під ваш інтер'єр та екстер'єр.

За Вашим уподобанням є можливість встановити в дверну конструкцію протизламну фурнітуру, яка забезпечить Вам високий рівень безпеки. Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» використовує у своїх дверях фурнітуру світового виробника «Siegenia», що завоював довіру на міжнародному ринку. Мінімальний цикл відкривання - закривання вхідних пластикових дверей з фурнітурою від компанії «Siegenia» налічує не менше 60 000 циклів.

 

fon
Викликати
замірника
Отримати
консультацію