Вхідні металопластикові двері – це двері, що застосовуються сьогодні багатьма людьми в приватних будинках, офісних приміщеннях, школах. 

Головними перевагами вхідних металопластикових дверей є:

 • різноманітність дизайну;
 • легкість в експлуатації;
 • довговічність конструкції;
 • екологічно чисті.

Додаткова фурнітура пластикових вхідних дверей може бути обрана на Ваш смак:

 • ручки (круглі, трикутні, прямокутні, нажимні);
 • дверні доводчики.

Для забезпечення підвищеної безпеки вхідних дверей у Вас є змога встановлення протизламної фурнітури від компанії «Siegenia»:

 • замки з декількома фіксаторами – ригелями;
 • додаткові точки замикання.

Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» пропонує різний дизайн дверної конструкції, а саме:

 • ламінація дверей "під дерево", або будь – який інший колір;
 • декоративні малюнки на склі;
 • тоноване скло.

Вхідні металопластикові двері завдяки матеріалу ПВХ можуть бути будь – яких форм.

Детальніше

Хоча б раз у житті кожен замислювався про облаштування інтер’єру з нуля, здається таким грандіозним, правда ж? А коли доводиться зіштовхнутись із цим у житті, виявляється, що процес не тільки дуже цікавий, але й кропіткий. Кожна деталь потребує індивідуального підходу та планування.
Особливу увагу слід приділяти надійності і захищеності приміщення, а що як не двері до помешкання дарують нам цей захист. Увага при виборі матеріалу, конструкції та дизайну забезпечить затишок на довгі роки.


ЯК ЖЕ ОБРАТИ?


З кожним днем індустрія розвивається і пропонує нам все нові матеріали для будівництва. Одним із популярних на сьогодні став металопластик для виготовлення та дверних конструкцій. Конкуруючи металом та деревом, металопластикові двері відрізняються своєю доступністю та універсальністю.
Зовсім не важливо де ви облаштовуєте інтер’єр, двері з металопластику встановлюються для балконних приміщень, міжкімнатних прорізів та навіть в якості вхідних дверей.


ПЕРЕВАГИ МЕТАЛОПЛАТИСТИКОВИХ ДВЕРЕЙ


Поєднання пластикового профілю з металевим каркасом та багатокамерним склопакетом забезпечує високу шумову та теплову ізоляцію та відштовхує вологу. Експлуатаційні можливості обов’язково порадують Вас - завдяки технології ПВХ, металопластикові двері можуть мати будь-яку форму та розміри. Це означає, що втілити будь-яке оригінальне замовлення - тепер зовсім не проблема.
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
Якщо Вам потрібні двері для офісу, які б розділяли приміщення, при цьому зберігали  практичність та мали лаконічний вигляд - обирайте звичайні металопластикові двері з міцною фурнітурою. Якщо ж Ви прагнете, щоб двері не вирізнялись на загальному фоні приміщення, маємо гарну пропозицію - одностороння і двостороння ламінація профілю або використання кольорового пластику.
Для ресторанних приміщень, де потрібна надійна ізоляція від шуму, також підійдуть міжкімнатні двері. Вставка тонованого скла допоможе візуально розділяти зали між собою, а додавання вітражних малюнків на склі позбавить інтер’єр буденного вигляду.
Альтернативним варіантом дизайну може бути матове скло, технологія піскоструминного розпилення дозволяє додавати на нього малюнки крізь трафарети і створювати таємничу атмосферу в залі.


БАЛКОННІ ДВЕРІ


При виготовленні балконних дверей ми спираємось на те, що вони слугують для квартир бар’єром до холоду, вологи та спеки. Тому розробили кілька ступенів захисту, які включають гумові ущільнювачі, встановлення у склопакет надпотужної полімерної рамки та технологію "теплого монтажу".
Відповідність дизайну та фурнітури на металопластикових конструкціях вікон і дверей забезпечується великим набором комплектів, підібрати найбільш функціональні Вам допоможуть наші кваліфіковані майстри.


ВХіДНІ ГРУПИ


Металопластикові конструкції у якості вхідних дверей зберігають акуратний вигляд і витончений дизайн, попри додавання до основної конструкції посиленого армування. Міцність фурнітури та каркасу забезпечує щільне прилягання і перешкоджає потраплянню пилу та сирості.
Перевагою до для таких дверей є можливість помістити додаткові точки замикання, встановити фіксатори іншу фурнітуру, що захистить дім від зловмисників.
Міцні дверні конструкції з металопластику підходять і для облаштування тераси у приміських будинках та кафе. Багатокамерні склопакети дозволять Вам насолоджуватись мальовничими пейзажами за склом навіть у дощову погоду, а продумана технологія побудови внутрішньої арматури дверей не дозволить волозі псувати Ваш відпочинок.

 

Викликати
замірника
Отримати
консультацію