Пластикові вікна

 

 

Металопластикові вікна (іноді їх називають просто пластиковими вікнами, або ж вікнами з ПВХ) являють собою конструкції, основу яких складає каркас з пластикового профілю, посиленого металевим армуванням. Універсальні властивості сучасних профільних систем дають змогу виготовляти вікна найрізноманітнішої форми, починаючи від найпростіших, що не відкриваються, і закінчуючи складними не прямокутними конструкціями з кількома стулками.

У каркас з металопластикового профілю встановлюється герметичний склопакет, до складу якого може входити два або три скла різної товщини. Від властивостей використаного скла залежить левова частка характеристик вікна, а саме - його теплоізоляційні, сонцезахисні та звукопоглинаючі властивості.

За відкривання та закривання стулок вікна у різних режимах відповідає комплекс механізмів, що називається фурнітурою. Також до фурнітури відносять віконні ручки, петлі та додаткові елементи, що дають змогу вдосконалити вікно, розширивши його можливості.

Незважаючи на те, що всі ми звикли бачити металопластикові вікна білими й схожими одне на інше, їх можна прикрасити за вашим бажанням. До способів оздоблення вікна належать ламінація профілю кольоровою плівкою, встановлення вітражу або кольорового склопакету, прикрашення конструкції шпросами тощо.

Обираючи вікно, не слід також забувати про те, що ваш комфорт та довговічність конструкції напряму залежать від якості виконання монтажних робіт. Вірно підібране вікно, встановлене з дотриманням всіх будівельних нормативів є запорукою тепла, комфорту та затишку у вашій оселі!

 

 

 

Детальніше

Пластикові вікна

Пластикові вікна - головний елемент кожної оселі, воно відкриває нам світ назовні, впускає тепло до будинку та захищає від холоду. Одвічне прагнення створити затишне житло для своєї сім’ї спонукає кожного шукати тільки найкращі способи для збереження комфорту. Ми піклуємось про захист Вашого дому, тому пропонуємо якісні матеріали для виготовлення вікон, забезпечуємо професійне обслуговування та індивідуальний підхід до бажань замовника. Наш профіль - виготовляти багатофункціональні металопластикові вікна, що чинять опір негативному впливу зовнішнього середовища та забезпечують комфортний захист протягом тривалого терміну. Надійні металопластикові вікна, профільна система яких виконана з полівінілхлориду (ПВХ) мають високу хімічну та температурну стійкість, а головне мають доступну вартість. Наступним елементом облаштування віконної арматури є склопакет, ми пропонуємо здійснювати вибір залежно від бажаного рівня звуко- та теплоізоляції. Базовий склопакет містить дві скляних площини, відстань між ними заповнена повітрям та надійно загерметизована. Їх встановлюють у затишних районах, де немає значних пилових потоків та високочастотних звукових коливань.

Вікна пластикові

Для збереження тепла всередині приміщення варто звернути увагу на вікна пластикові з двокамерним склопакетом. Ефективний він і для шумних місцевостей, поряд з магістралями або у центрі населених пунктів. Три скла поєднані металевою рамкою краще перешкоджають шумовим хвилям, та ефективніше борються з пиловими потоками в повітрі, ніж однокамерні склопакети.

Також у звичайний склопакет можна додатково помітити енергозберігаюче скло, що зменшить потребу в опаленні та вбереже інтер’єр Вашого будинку від вигорання на сонячних променях.

Важливою деталлю віконних конструкцій є гумові ущільнювачі, завдяки їх встановленню з обох боків рами проникнення пилу всередину склопакету стає неможливим, до того ж, вони слугують і додатковим зберігачем тепла. Перевагою металопластикових вікон ПВХ є можливість виготовлення віконних блоків різних форм, отже замовлення вікон під нестандартні приміщення з геометричними вигинами, тепер можливе.

У нас можна купити вікна не тільки з гарантією якості на довгі роки, ми пропонуємо й унікальну фурнітуру та різноманітний дизайн - так Ви обираєте саме такі вікна, які Вам до вподоби.

Серед функціональних можливостей, що забезпечує фурнітура, Ви маєте змогу обрати різні способи відкривання та провітрювання вікон, форму ручок та замки підвищення безпеки. Матеріали для фурнітури ми підбираємо виключно з перевіреної сировини, всі деталі мають захисне покриття, що попереджує корозію елементів. Для фіксуючих конструкцій використовуються мідні, цинкові та алюмінієві сплави, вони служать найбільш довговічно, навіть при великому навантаженні.

Але покупка вікон з нами не обмежиться для Вас лише ефективним облаштуванням та надійним захистом, каталог дизайнерських рішень дозволяє додавати індивідуальні елементи декору. Щоб зробити вікна в будинку неповторними, пропонуємо додати піскоструменеве оздоблення через трафарети, рельєфні візерунки, прикрашення конструкції шпросами чи встановити вітражне скло. Профіль вікна можна оздоблювати кольоровою плівкою, в тому числі "під дерево", замовити оздоблення як на одному профілі, так і з обох боків.

Правильний підхід до вибору профілю визначає функціональні можливості в подальшому, тому ставитись до вибору потрібно відповідально. Сервісні послуги від наших кваліфікованих майстрів застережуть Вас від здійснення помилок при замовленні вікон, враховуючи всі особливості будинку, а практичні поради від майстрів-монтажників забезпечать ефективне облаштування вікон і їх довгострокову експлуатацію.

Замовлення, вимірювання параметрів та виготовлення металопластикових вікон виконується максимально оперативно і у встановлені строки, тому щоб купити вікна легко і надійно, дзвоніть прямо зараз та отримуйте персональну консультацію від професіоналів.

fon
Викликати
замірника
Отримати
консультацію