Шпроси – це спеціальні алюмінієві профілі, що розміщуються всередині склопакету та утворюють декоративні перетини різної форми. Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» встановлює у свої вікна бронзові та білі шпроси різної товщини, що дає змогу створювати унікальні дизайнерські рішення за вашим бажанням.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше вікно або двері були справді неповторними, тоді пропонуємо звернути вашу увагу на піскоструменеві малюнки на склі.

При піскоструменевій обробці скло з накладеним на нього трафаретом піддається впливу струменю піску під високим тиском. В результаті, там де піщинки потрапляють на скло, утворюються мікроскопічні подряпини і малюнок формується з чергування глянцевих та матових ділянок склопакета.

Такий малюнок додає вікну індивідуальності, адже Ви можете обирати орнамент з великого асортименту дизайнерських зображень, представлених в нашому каталозі.

Сучасні тенденції в дизайні інтер’єрів спрямовані на створення індивідуальних образів, тож вітражі від компанії «Вікна Стиль Трейдінг» будуть тут доречними як ніде інде. За допомогою нанесення на скло акрилових світлопрозорих пігментів ми маємо змогу створити будь-який малюнок, що у променях сонця перетворить Ваше вікно на шедевр епохи Ренесансу.

Ви можете обрати вітраж з нашого каталогу, або ж замовити виготовлення унікального малюнку за вашим власним проектом.

Компанія "ВІкна Стиль Трейдінг" пропонує Вам ламінацію металопластикових вікон «під дерево» (дуб, горіх) або однотонні кольори. При цьому можлива двостороння ламінація - з зовнішнього боку один колір, з внутрішнього інший.

 

 

 

 

Викликати
замірника
Отримати
консультацію