Фурнітура – це складний комплекс механізмів, що відповідає за функціональність вікна. Ззовні ми можемо бачити лише ручку та петлі фурнітури, але якщо відчинити стулку, то легко помітити, що за кожен рух вікна відповідає до десятка різних складних деталей. Від якості фурнітури напряму залежить як довго прослужить Вам вікно та наскільки зручно буде ним користуватись.

Фурнітурна система Siegenia Aubi Favorit (Німеччина) є однією з найбільш універсальних та надійних в Європі. Конструкція основних елементів фурнітури Siegenia Aubi дозволяє виготовляти вікна з різним типом відкривання, що працюють довго та надійно.

Гордістю компанії Siegenia є метал з якого виготовляється фурнітура. Високоякісна сталь вкрита багатошаровим покриттям, надійно захищена від корозії.За результатами випробувань у соляній високотемпературній камері, до появи перших ознак іржавіння фурнітура витримує більше 200 годин.

Конструкція петель Siegenia Aubi Favorit відрізняється високими механічними показниками: петлі розраховані на утримання стулок масою до 130 кг та експлуатацію протягом 20 000 циклів відкривання/закривання (більш ніж 10 років служби вікна) до появи перших ознак зносу.

Додаткові функціональні елементи, такі як протизламні зачепи, вибіркове провітрювання та дитячий замок безпеки дають можливість суттєво розширити можливості вікна, зробивши керування ним ще більш комфортним.

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 є першою фурнітурною системою, що проектується і виготовляється в Україні. Метою створення даної систему була розробка такої фурнітури, яка б поєднувала надійність і функціональність з простотою встановлення та помірною ціною.

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 виготовляється з німецької сировини. Використання сталевих штампованих заготовок вкритих багатошаровим захисним покриттям надійно захищає всі фурнітурні елементи від зносу та корозії.

Зачепи фурнітури вготовляються зі сплаву цинку, алюмінію та міді. Таке поєднання гарантує тривале використання фурнітури навіть при умові підвищеного навантаження.

Асортимент елементів фурнітурної системи AXOR Komfort Line K-3 робить можливим створення вікна будь-якого типу і майже будь-якого розміру. Додаткові деталі на кшталт мікроліфту та ступеневого провітрювання дають змогу вдосконалити конструкцію.

 

 

 

 

 

Викликати
замірника
Отримати
консультацію