Перед тим, як остаточно визначитись за замовленням віконної або дверної конструкції, необхідно виконати вимір отвору до якого вона буде встановлена. Процес виміру має значну кількість нюансів, саме тому ми рекомендуємо,щоб виміри виконувались лише професійними майстрами.

Спеціаліст з виміру має достатню кількість спеціалізованих знань, щоб не тільки ефективно заміряти габарити майбутньої конструкції і врахувати можливі особливості майбутнього монтажу, але й надати поради щодо комплектації обраного Вами вікна.

Якість та довговічність функціонування придбаної Вами конструкції у значній частині залежить від того, наскільки професійно будуть виконані монтажні роботи.

В ході встановлення вікна майстри матимуть змогу оцінити та врахувати особливості будови стін та матеріалу, з якого вони зроблені – а значить, підберуть оптимальні елементи для надійного закріплення конструкції у віконному отворі.

Також, від професіоналізму майстрів з монтажу залежить ефективне облаштування місця примикання вікна до стін будівлі, адже саме ця зона є критичною з точки зору можливих протягів та втрат тепла. Правильне розміщення вікна в отворі та ефективне заповнення монтажного шву полімерною теплоізоляційною піною є гарантією того, що теплоізоляційні якості конструкції будуть на висоті.

Для покращення теплоізоляційних характеристик вікна ми радимо обирати технологію «теплого монтажу». Вона заключається в тому, що для встановлення вікна використовуються спеціальні паропроникні та пароізоляційні стрічки. Завдяки унікальним властивостям цих монтажних матеріалів нормалізується вологість всередині монтажного шву, а це значить, що полімерна піна значно ефективніше буде виконувати свої теплозахисні функції.

Крім того, використання стрічок для «теплого монтажу» мінімізує імовірність утворення конденсату навіть у найхолоднішу пору року. Тож Ваші вікна не будуть «плакати» від морозу.

 
     

Викликати
замірника
Отримати
консультацію