Склопакет – це частина вікна, яка займає близько ¾ від всієї його площі. Ось чому саме склопакет несе основне функціональне навантаження. А це значить, що чим ефективніше буде обраний вами склопакет, тим комфортніше ви почуватимете себе за новими вікнами.  

 

Базовим склопакетом, що використовується у металопластикових конструкціях компанією «Вікна Стиль» є однокамерний склопакет. В конструкцію такого склопакету входить два скла, поєднаних між собою алюмінієвою дистанційною рамкою товщиною 16 мм. Внутрішній простір склопакета заповнюється попередньо осушеним повітрям та герметизується. Завдяки цьому конструкція забезпечує вікну значно вищі показники тепло- та звукоізоляції.

Для надання вікну покращених експлуатаційних характеристик (збереження тепла, захист від зовнішнього шуму, тощо) можна використовувати двокамерні склопакети. До складу такої конструкції входить три скла, що герметично поєднуються між собою двома 10-мм рамками.

Завдяки збільшенню товщини повітряного шару двокамерний склопакет значно краще виконує теплоізоляційну функцію, а його внутрішня структура (чергування скла з повітрям) знижує гучність звукових хвиль, що проникають до приміщення.

Щоб знизити втрати тепла та дати клієнтові можливість суттєво зменшити витрати на опалення ми рекомендуємо додавати до комплектації склопакету бодай одне енергозберігаюче скло.

Завдяки спеціальному покриттю з кількох шарів різних видів металу та його оксидів, таке скло (іноді його називають селективним або і-склом) працює за прикладом дзеркала: значна частина теплових променів відбивається від покриття та повертається назад до приміщення.

Енергозберігаюче покриття є майже прозорим, тому воно практично не впливає на рівень освітленості в будинку, а Ваші шпалери та меблі будуть надійно захищені від втрати кольорів внаслідок тривалого впливу ультрафіолетових променів.

Для поліпшення властивостей склопакету стандартну алюмінієву дистанційну рамку можна замінити на рамку «Super Spacer». Що ж забезпечує ця деталь?

  • По-перше, рамка «Super Spacer» значно гірше за алюміній проводить тепло, тому по периметру склопакета не утворюється так званий «місток холоду». Завдяки цьому суттєво зменшується імовірність появи конденсату та промерзання вікон у крайовій зоні.
  • По-друге, конструкція «Super Spacer» забезпечує значне підвищення теплоізоляційних характеристик склопакета.
  • І по-третє, завдяки використанню в будові рамки «Super Spacer» еластичних полімерних матеріалів суттєво зменшується звукопроникність, тому зовнішній шум буде Вас турбувати значно рідше.

Поряд зі звичайним прозорим склом склопакети від компанії "Вікна Стиль Трейдінг" можна комплектувати декоративними різновидами оскління. За Вашим бажаннями ми можемо підібрати як тоноване в масі скло, так і скло з рель’єфними візерунками. Вашій увазі пропонуються текстури «Бассак», «Дельта», «Пунто» доступні у різноманітних кольорових варіантах.

 

 

 

 

 

Викликати
замірника
Отримати
консультацію