Оптимальний варіант вікна для Вашої квартири

Фахівці компанії "ВІкна Стиль Трейдінг" рекомендують вікно:

Для кухні ми рекомендуємо вам обрати вікно з функцією мікропровітрювання, що забезпечить постійне надходження свіжого повітря. Вам буде достатньо обрати профільну систему з монтажною глибиною 60 мм та рівнем теплозбереження 0,80 м2*0С/Вт.

В спальню фахівці нашої компанії рекомендують обрати вікно з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом, що забезпечить вам високий показник шумо та теплоізоляції. Оптимальним варіантом для вас, буде профільна система з монтажною глибиною 70 мм та рівнем теплозбереження 0,84 м2*0С/Вт.

Для вітальної кімнати наші фахівці рекомендують вам обрати  ламіноване вікно "під дерево" з однокамерним склопакетом та малюнком на склі, що надасть індивідуальності вашій кімнаті. Достатньо буде обрати профільну систему з монтажною глибиною 60 мм та рівнем теплозбереження 0,72 м2*0С/Вт.

Для дитячої кімнати - ми рекомендуємо обрати вікно з протиударним, енергозберігаючим склом та ручку з замком, що забезпечить безпеку дитині, адже  маля не зможе відкрити вікно. Оптимальним рішенням для вас, буде обрати профільну систему з монтажною глибиною 60 мм та рівнем теплозбереження 0,80 м2*0С/Вт.

Для балконів чи нежитлових приміщень - вам буде достатньо обрати вікно з однокамерним склопакетом. Ми рекомендуємо обрати профільну систему з монтажною глибиною 60 мм та рівнем теплозбереження 0,72 м2*0С/Вт.

Для того щоб обрати вікно, яке найкраще б підходило вам, ми рекомендуємо вам перейти до 6 кроків з вибору вікна.