Пластикові вікна, купити вікна пластикові декоративні

Купити вікна пластикові декоративні

В компанії Вікна Стиль вам запропонують великий вибір не тільки якісних металопластикових вікон стандартних та нестандартних розмірів, але й можливість купити вікна пластикові з декоративним склопакетом. Завдяки сучасним технологіям та потужному виробництву ми можемо запропонувати своїм клієнтам не тільки якісні теплі вікна, а й широкий вибір малюнків на склі. Велике різноманіття методик декорування дає можливість задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Ціну на металопластикові вікна з декоративним склопакетом можна дізнатись за телефонами:

+38 (050) 43-45-922;

+38 (067) 37-47-677

Види декору на склі у пластикових вікнах

Склопакети у пластикових вікнах можуть бути декоровані: шпросами, піскоструєм, вітражем або інкрустацією.

Шпроси

Шпроси - це спеціальні алюмінієві планки, що розміщуються всередині склопакету. Шпроси виконують декоративну функцію, відображаючи на вікні різноманітні геометричні форми та візерунки, роблять металопластикові вікна візуально масивнішими. Вони бувають різних розмірів, кольорів та типів з’єднання. Розміри та кольори: 8 мм – золотий, білий; 18 мм – білий та коричневий.

Піскоструй

Піскоструй – метод художньої абразивної обробки скла кварцовим піском. Під тиском, в спеціальній камері, скло обробляється піском, після чого на ньому залишаються матові візерунки заданої форми. Фінішна хімічна обробка захищяє матові ділянки від забруднень та плям.

Вітраж

Вітраж – це оздоблення скла декоративними композиціями за допомогою спеціальної технології розпису скляної поверхні. Дана технологія передбачає нанесення контуру візерунку на скло, а потім заповнення ділянок між контурами фарбами.

Інкрустація

Інкрустація – декоративне оздоблення скляних елементів шляхом нанесення на них кольорового каменіння та золотої стрічки. Такі орнаменти виділяються на поверхні по структурі та кольору, додаючи вікнам вишуканості.

Ціну на металопластикові вікна з декоративним склопакетом можна дізнатись за телефонами:

+38 (050) 43-45-922;

+38 (067) 37-47-677