Рейтинг: 3,8/5 - 9 голосов

Часто можливо почути «хочу металеві вхідні двері в будинок з вологостійким мдф», або ж «металеві двері зовні метал, зсередини мдф», але не всі розуміють мінуси подальшої експлуатації використання таких дверей для вулиці. В основному всі виробники дають гарантію на такі вуличні металеві двері не більше 1 року. 

Чи не для нікого не секрет, що вже в країнах Європи давно використовуються або металопластикові вхідні двері в будинок, або преміум сегмент - алюмінієві вхідні двері на вулицю.

У чому ж переваги вхідних дверей ПВХ для вулиці?

Основні недоліки вуличних вхідних металевих дверей з МДФ

  1. Навіть, якщо вам кажуть що МДФ вологостійкий, це все міфи, рано чи пізно він дасть про себе знати.
  2. Вуличні МДФ накладки з плівкою ПВХ так чи інакше боятися різкого перепаду температури, сонця, вологи і дощу. Через якийсь час, накладки втрачають свій зовнішній вигляд, мають властивість здуватися і тріскатися.
  3. При різких перепадах температур, в зимовий період можливо продування двері, тріскання ущільнювачів (адже більшість ставлять гумові ущільнювачі сумнівної якості), промерзання металу, від цього виникнуть зайві клопоти по регулюванню двері і іі подальшої експлуатації
  4. Провисання дверей, і подальша необхідність у регулюванні, шляхом залучення майстрів, що викличе додаткові витрати.
  5. Іржа. Всі металеві двері захищені покриттям для вулиці, але при найменшому механічному пошкодженні варто чекати іржі металу.
  6. Обмеження в розмірах. Якщо у вас нестандартні розміри, то в металевих дверях є свої обмеження, на відміну від пвх і алюмінієвих, в них же доступні двері будь-яких форм і розмірів за побажанням клієнта.