Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
 
Рекомендації щодо персонального захисту під час пандемії COVID-19; у разі роботи офісу чи підприємства; для замірників та монтажників

Коронавірус SARS-CoV-2 — респіраторний вірус, що викликає захворювання COVID-19. Захворювання може мати як легкий перебіг, так і важку форму.
Передається краплинним шляхом, тобто не циркулює в повітрі, а передається від людини до людини.
Основними клінічними ознаками та симптомами є: гарячка та утруднене дихання.

Запобігти поширенню інфекції допомагає гігієна рук і дотримання етикету кашляння: кашляти і чхати треба в серветку чи згин руків’я (в сторону ліктя).

Рекомендації від Центру громадського здоров’я України для персонального захисту:

Рекомендації для компаній, які працюють офлайн під час карантину

Якщо ознаки застуди проявилися на роботі, людину треба ізолювати, видати засоби індивідуального захисту і відправити додому.

Також, компанії слід потурбуватися про забезпечення робітників:

! Обов’язково серед співробітників провести інструктаж.

Робота в салонах і на виробництвах

 

CDC (Центр із контролю та профілактики захворювань у США) найбільш ефективним називає розведені побутові відбілювальні розчини, спиртові розчини, що містять щонайменше 70% спирту, та найбільш поширені побутові засоби для дезінфекції.

Розчин на основі відбілювача можна приготувати так: 5 столових ложок (якщо він у сухому вигляді) на 3,5 літри води або 4 чайні ложки відбілювача на літр води.

Дезінфікувати треба в рукавичках! Якщо одноразові, то після прибирання їх зразу викидати, якщо багаторазові, то вони мають використовуватися тільки для дезінфекції.

 

 

Для обробки поверхні телефону рекомендують використовувати мило та тканину з мікрофібри. Змочити тканину в теплій воді з милом і віджати. Акуратно протерти всі поверхні, щоби вода не потрапила в отвори. Телефон має бути вимкнений.

Якщо це можливо, перевести салони на безготівковий розрахунок платіжною картою через термінал або на сайті компанії. Якщо це неможливо, вивчити можливість приймати готівку окремо з подальшим її кварцуванням.

Робота замірників та монтажників

 

Як використовувати маску правильно:

  • - Маска має закривати ніс та рот і щільно прилягати до обличчя.
  • - Після того, як маска стала вологою, її треба замінити.
  • - Не торкайтеся зовнішньої частини маски, а якщо доторкнулися — помийте руки з милом чи обробіть антисептиком.
  • - Заміняйте маску кожні чотири години.
  • - Не використовуйте маску повторно.

Рекомендації від "Вікна Стиль"

Якщо це можливо, мінімізувати прямі контакти з клієнтами й перевести контакти в онлайн чи на телефон для безпеки клієнтів та співробітників.

Використовувати дистанційний замір, якщо це можливо.

Встановлення вікон на новобудовах майже не має особливих застережень, оскільки немає контакту з людьми й робота триває на відкритому майданчику.

Якщо можливо, приймати замовлення, але пропонувати відкладений монтаж за запитом, коли обставини будуть більш сприятливі.

Джерело: Okna.ua