Рейтинг: 5/5 - 1 голосов

Переведення пластикових вікон "Вікна Стиль"на зимовий режим

Пластикові вікна – досить функціональна конструкція, деякі елементи якої власник може настроїти/відрегулювати самостійно. Наприклад, зробити переведення на зимовий режим пластикових вікон "Вікна Стиль".

Режими пластикових вікон

Режим пластикових вікон – це ступінь герметичності, який залежить від того, з якою силою ексцентрики (внутрішня фурнітура вікна) притискають стулку до рами:

Він може бути:

Чому важливо та потрібно міняти режим вікна?

Переводити вікна в зимовий режим потрібно з двох причин.

  1. Перша – так вони краще зберігають тепло, дозволяючи забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні та знизити суми у платіжках за комунальні послуги.
  2. Друга - зміна режиму допомагає продовжити термін служби самої конструкції, тому що холод, що проникає через стулку, згубний для пластикових вікон: від перепадів температури страждає фурнітура, швидше зношується утеплювальний матеріал.

Як перевести у зимовий режим ваші вікна?

Одна з важливих переваг вікон з профілем WDS полягає в тому, що їх дійсно просто регулювати, маючи в наявності лише кілька інструментів: шестигранний ключ; викрутку; плоскогубці. Регулювання потрібно почати з підготовки вікна: вимити скло і раму, видалити бруд з усіх сполучних елементів, очистити стики, змастити деталі, що рухаються машинним маслом або спеціальними складами.

Алгоритм дій гранично простий: відкриваєте стулку; по всьому периметру її тонкої сторони розташовані притискні ексцентрики - круглі елементи, що виступають, з шестигранним заглибленням і однією/двома рисочками поруч з ним; за допомогою шестигранного ключа провертає всі ексцентрики по черзі в потрібне положення - якщо рисочка/велика рисочка вказує вниз, вікно в стандартному положенні; у бік вулиці – у літньому; у бік стулки – у зимовому; оскільки ми говоримо про переведення на зимовий режим, встановлюєте ексцентрики так, щоб рисочка вказувала у бік стулки.

Щось, крім шестигранного ключа, може знадобитися тільки в тому випадку, якщо ексцентрики не виступають назовні, а втоплені всередину.

Тоді за допомогою викрутки та плоскогубців їх потрібно витягнути назовні, відрегулювати та повернути у вихідне положення.

У перший рік експлуатації вікон небажано змінювати режими, оскільки ущільнювач ще не встиг зноситися і чудово справляється зі своїм завданням.

І якщо ви перевели вікна в зимовий режим, перед настанням тепла відрегулюйте їх ще раз, повернувши в літній або стандартний режим, щоб уникнути прискореного зношування ущільнювача.