Бути партнером "Вікна Стиль" –
означає бути в тренді
Стати партнером
Компанія сьогодні

18 років на ринку України та Європи

19 років на ринку України та Європи

17 років на ринку України та Європи

ВИРОБНИТЦВО НА СУЧАСТНОМУ ОБЛАДНАННІ ВІД ПЕРЕДОВИХ СВІТОВИХ БРЕНДІВ

Ми пильно слідкуємо за щорічними інноваційними рішеннями в сфері європейських виробничих ліній для виготовлення металопластикових конструкцій, тому в своїй галузі ми завжди оновлюємо та вдосконалюємо свої виробничі потужності, щоб наші клієнти могли отримати ексклюзивну, якісну та трендову продукцію, і залишались задоволеними якістю продукції "Вікна Стиль".

ЛОГІСТИКА ТА НАДІЙНА ФІРМОВА УПАКОВКА ВСІЄЇ ПРОДУКЦІЇ

Завдяки відділу Логістики компанії "Вікна Стиль", ваші замовлення будуть доставлені вчасно та надійно. Ми здійснюємо доставку продукції не тільки по Украйні, а і в будь-яку країну світу для своїх партнерів. Упаковка всієї продукції "Вікна Стиль" заслуговує окремої уваги, адже кожну конструкцію ми упаковуємо у захисну пупирчату плівку та брендовану картонну упаковку, що забезпечить надійний захист Вашого замовлення. Для гуртових поставок на дальні дистанції, наші технологи розробили додаткові дерев'яні каркаси, які дозволять транспортувати Ваші замовлення на будь-які відстані, чи то автомобілем, чи то кораблем, або літаком.

СУЧАСНИЙ САll-ЦЕНТР

У компанії «Вікна Стиль» працює Call-центр з власною IP-телефонією 0800.

Будь-який партнер «Вікна Стиль» чи роздрібний клієнт, зателефонувавши нам, може бути оперативно з’єднаний з відділом, який його цікавить та отримати висококваліфіковану консультацію наших фахівців.

ТЕХНІЧНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Кожен партнер компанії "Вікна Стиль" має можливість зручно працювати у виробничій програмі прорахунку, онлайн-порталах замовлень та аналітики. Використовуючи програму прорахунку, Ви завжди маєте можливість самостійно отримати актуальну ціну на конструкцію, що Вас цікавить та підготувати друковану версію комерційної пропозиції для кінцевого клієнта.

Онлайн-портали допоможуть Вам оформити замовлення без сторонньої допомоги, а також аналітику по руху Ваших коштів , статусу замовлень.

Месенджери та боти спеціально розроблені нашими спеціалістами, щоб отримувати всю інформацію по фінансах та статусу замовлень ще скоріше та зручніше, використовуючи смартфон.

ЕКСКЛЮЗИВНО ТА ТРЕНДОВО

Щорічно наші дизайнери розробляють нові каталоги з безперечно ексклюзивними та трендовими рішеннями. Головний акцент спрямований на розробку нових моделей фасадних та інтер'єрних дверей, які були б інноваційними та вирізняли партнерів "Вікна Стиль" з поміж маси інших.

Величезний вибір малюнків, кольорів, декорів та новітньої фурнітури, це ті акценти, які дозволяють нам досягти найбільшого результату та бути одним з лідерів в своїй галузі.